Albertina Wine Test Fest – oficjalne otwarcie!

admin Aktualności

Z początkiem czerwca hucznie otwieramy dla Was naszą wyjątkową winiarnię w Albertina Restaurant & Wine!
Degustacja win na kwotę 30zł – zupełnie GRATIS! 🙂

Po pierwszych nieoficjalnych przymiarkach, 3 czerwca już oficjalnie zapraszamy do naszych podziemi, gdzie w odnowionej piwnicy będziecie mieli szansę przetestować na własnej skórze trzydzieści dwa wina na kieliszki z selekcji dokonanej przez Kuba Janicki. Będzie też smakowite finger food przygotowane przez Szefa Kuchni Grzegorza Fica.

Na miły początek dla każdego Gościa przygotowaliśmy kartę do naszego pierwszego w Polsce systemu Enomatic Elite, załadowaną kwotą 30zł. W tej kwocie możecie bezpłatnie zdegustować nawet 10 dowolnie wybranych win! Cała reszta zależy już tylko od Was…

By tego wieczoru otrzymać do wykorzystania przedpłaconą kartę, wystarczy „Wziąć udział” w tym wydarzeniu oraz wysłać mailowe potwierdzenie udziału na adres zaproszenia@albertinarestaurant.pl. Wykorzystanie karty będzie możliwe wyłącznie w dniu imprezy, od godziny 19.

Wejście do winiarni Albertina Restaurant & Wine – schodkami, bezpośrednio od ulicy Poselskiej (róg z ul. Dominikańską).

Oczywiście, w trakcie wieczoru nasza restauracja na poziomie górnym będzie funkcjonować bez zmian. Zachęcamy więc wszystkich do skosztowania wyjątkowych potraw z nowego menu, np. homarów z jedynego w Krakowie homarium.

Do zobaczenia! 🙂