RESTAURACJA ALBERTINA
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Odkryj świąteczne potrawy przygotowane przez nas na ten magiczny czas! Specjalne menu „na wynos” oparte jest o świąteczno–wigilijne dania tradycyjnej kuchni polskiej i staropolskiej. Nie zabrakło w nim wigilijnych specjałów: czerwonego barszczu przez nas kiszonego, domowych pierogów z kapustą i leśnymi grzybami, smażonego karpia, jak również naszych autorskich dań, wędzonych wędlin, przetworów i pachnących słodkości.
Tak szeroki wybór potraw pozwala na indywidualne skomponowanie paczki pełnej ulubionych świątecznych smakołyków. Zachęcamy także do skorzystania z zakupu gotowych zestawów – przygotowaliśmy trzy rodzaje Wigilijnych BOXów z kolacją dla dwóch osób, które mogą być także idealnym upominkiem dla koneserów tradycyjnych polskich wyrobów na najwyższym poziomie.

W tym roku gotowanie zostawcie nam i cieszcie się czasem spędzonym wspólnie z Rodziną!
Życzymy Wam radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Zamówienia mailowe lub telefoniczne:
mob. +48 570-136-720
tel. +48 12 333-41-10

 
 

WIGILIA FIRMOWA
ŚWIĄTECZNA OFERTA DLA FIRM

W okresie Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do organizacji spotkań i wigilii w zaciszu Państwa firmy. To wyjątkowy czas podsumowania ze współpracownikami mijającego roku i okazja do zacieśnienia więzi, dlatego w myśl tradycji, by wymienić serdeczne życzenia i drobne podarunki spotykamy się przy stole w różnych gronach – pracowniczych, przyjacielskich.

Pomimo panujących obostrzeń, nadal możemy zaproponować organizację wigilijnego spotkania z Państwa pracownikami lub partnerami biznesowymi. Restauracja Albertina cały czas działa „na wynos”, co oznacza, że obsługa może dostarczyć dania na wigilię firmową bezpośrednio do Państwa biura lub do wybranego miejsca, np. do domu pracownika. Przygotowaliśmy specjalne Świąteczne Menu oraz gotowe Wigilijne BOXy z kolacją, w których znalazły się tradycyjne i staropolskie potrawy wigilijne. Jednak każde zapytanie traktujemy indywidualnie i ofertę przygotowujemy zgodnie z założonym budżetem i oczekiwaniami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji spotkań firmowych pomożemy w stworzeniu świątecznej atmosfery, dzięki której zadbają Państwo o wysokie morale swoich pracowników.
Dbamy o ekologię! Nasze świąteczne dania zapakowane są w szkło i ekologiczne pojemniki.

BOX TRADYCYJNY

105 zł

BOX dla jednej osoby
  • Tradycyjne menu wigilijne
  • Gotowa kolacja dla jednej osoby
  • Dodatki i rarytasy od Szefa Kuchni
Zamów

BOX Szefa Kuchni

125 zł

BOX dla jednej osoby
  • Wędliny z domowej wędzarni
  • Świąteczne pasztety i przetwory
  • Paszteciki i pieczywo na zakwasie
Zamów

VOUCHERY, KSIĄŻKA “KURS WIEDZY O WINIE”
ŚWIĄTECZNE PREZENTY & UPOMINKI

Prezenty świąteczne – idealne dla osób bliskich, a także dla tych, z którymi łączą Was relacje zawodowe, dla pracowników i partnerów biznesowych. Bestsellerowy kurs wina? A może Voucher na romantyczną kolację we dwoje? Święta za pasem, a wciąż nie macie pomysłu na prezent dla miłośników dobrej kuchni i wyśmienitego wina? Pomożemy! Specjalnie na okres świąt przygotowaliśmy prezenty, które pozwolą zagłębić się w kulinarny świat razem z restauracją Albertina. Cieszcie się szczęściem swoich bliskich podczas tegorocznej gwiazdki!